2011

  1. Kategorija Predstavitve podjetij s področij industrije, storitev, trgovine in financ

    Zmagovalec:
    Stanovanjska soseska Kozolci v Kranju
    Finalisti:
    Aris Longa
    Triglav skladi
    Žirija
    Violeta Bulc
    Barbara Franco
    Matej Gašperič
  2. Predstavitve institucij s področij državne in javne uprave

    Zmagovalec:
    Varni na internetu
    Finalisti:
    Visit Ljubljana
    Izvozno okno
    Žirija:
    Špela Kučan
    Peter Sterle
    Domen Savič
  3. Mediji in informativni portali

    Zmagovalec:
    Siol
    Finalisti:
    Moje delo
    Večer (iPad)
    Žirija:
    Sandra Bašić
    Zenel Batagelj
    Joh Dokler
  4. Spletne storitve

    Zmagovalec:
    Moja košarica
    Finalisti:
    Balirka
    Slidemotion
    Uresničujemo - izračun prihrankov
    Žirija:
    Andraž Tori
    Aleš Gabrovec
    Tadej Maligoj
  5. Produkti in blagovne znamke

    Zmagovalec:
    Fonda
    Finalisti:
    Cocta
    Kaaita
    Žirija:
    Vito Verlič
    Andrej Drapal
    Tadej Zajšek
  6. Startup projekti

    Zmagovalec:
    Oustme
    Finalisti:
    Moja košarica
    Logout
    Žirija:
    Lenart Kučič
    Janez Janša
    Jaka Levstek
  7. Najbolj prijazna spletna vsebina za otroke

    Zmagovalec:
    Cevkovo mesto
    Finalisti:
    Žirija:
Agencija leta:
Hal interactive d.o.o.
Glas ljudstva:
Igre123

2010

  1. Kategorija Predstavitve podjetij s področij industrije, storitev, trgovine in financ

    Zmagovalec:
    Petrol
    Finalisti:
    Grajska ploščad gostinstvo
    Bistre glave
    Žirija:
    Violeta Bulc
    Barbara Franco
    Matej Gašperič
  2. Predstavitve institucij s področij državne in javne uprave

    Zmagovalec:
    Zavod za pokojninsko in invalidsko zavarovanje
    Finalisti:
    Zavod za turizem Ljubljana
    Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje
    Žirija:
    Špela Kučan
    Jaro Berce
    Domen Savič
  3. Mediji in informativni portali

    Zmagovalec:
    Viva
    Finalisti:
    Eurovizija
    Io.siol
    EcoGuerilla
    Žirija:
    Sandra Bašić
    Zenel Batagelj
    Joh Dokler
  4. Spletne storitve

    Zmagovalec:
    Flowr
    Finalisti:
    Peerindex
    Odprta platforma za klinično prehrano
    Žirija:
    Andraž Tori
    Vasja Zupan
    Tadej Maligoj
  5. Produkti in blagovne znamke

    Zmagovalec:
    Barcaffe
    Finalisti:
    Sveta vladar
    Siol Box
    Žirija:
    Vito Verlič
    Andrej Drapal
    Tadej Zajšek
  6. Inovativna raba socialnih medijev

    Zmagovalec:
    Mimovrste
    Finalisti:
    Xobi dance
    Luna
    Žirija:
    Primož Pusar
    Gregor Fras
    Aleš Gabrovec
  7. Najbolj prijazna spletna vsebina za otroke

    Zmagovalec:
    National Geographic Junior
    Finalisti:
    Rižanski vodovod Koper
    Vesela šola
    Žirija:
Agencija leta:
Innovatif d.o.o.
Glas ljudstva:
Mimovrste

2009

  1. Kategorija Predstavitve podjetij s področij industrije, storitev, trgovine in financ

    Zmagovalec:
    Mobitel
    Finalisti:
    GBD
    Gorenje
    Žirija:
    Miloš Ćirić
    Barbara Franko
    Matej Gašperič
  2. Predstavitve institucij s področij državne in javne uprave

    Zmagovalec:
    Mestna občina Ljubljana
    Finalisti:
    Varuh
    Žale
    Žirija:
    Špela Kučan
    Jaro Berce
    Domen Savič
  3. Mediji in informativni portali

    Zmagovalec:
    RTV sporedi
    Finalisti:
    RTV Slo
    Dlib
    Žirija:
    Sandra Bašić
    Zenel Batagelj
    Joh Dokler
  4. Spletne storitve

    Zmagovalec:
    Pravni informacijski portal IUS-INFO
    Finalisti:
    Truejeans
    GBD
    Intera
    Mimovrste
    Žirija:
    Andraž Tori
    Jaka Lindič
    Tadej Maligoj
  5. Produkti in blagovne znamke

    Zmagovalec:
    Itak
    Finalisti:
    Polisnack
    Frutek
    Qbiss
    Žirija:
    Vito Verlič
    Andrej Drapal
    Tadej Zajšek
  6. Celovit spletni nastop organizacije

    Zmagovalec:
    Mobitel
    Finalisti:
    NZS
    Žale
    Žirija:
    Violeta Bulc
    Vesna Žabkar
    Duška Mervar
  7. Inovativno komuniciranje in poslovanje s ciljnimi publikami

    Zmagovalec:
    7dni
    Finalisti:
    QRcode
    Naredi band
    Žirija:
    Primož Pusar
    Gregor Fras
    Aleš Gabrovec
Agencija leta:
Renderspace
Mlada agencija leta:
Neolab
Favicon:
Spletni pasji nakupovalnik
Glas ljudstva:
Mimovrste

2008

  1. Kategorija Predstavitve podjetij s področij industrije, storitev, trgovine in financ

    Zmagovalec:
    Fonda
    Finalisti:
    Akrapovič
    Europlakat
    Žirija:
    Luka Kogovšek
    Simona Muc
    Matej Gašperič
  2. Predstavitve institucij s področij državne in javne uprave

    Zmagovalec:
    Urad Informacijskega pooblaščenca
    Finalisti:
    Visit Ljubljana
    Imam idejo
    Žirija:
    Tanja Oblak
    Jaro Berce
    Domen Savič
  3. Mediji in informativni portali

    Zmagovalec:
    Vreme.net
    Finalisti:
    Dnevnik
    Siol
    Žirija:
    Sandra Bašić
    Zenel Batagelj
    Joh Dokler
  4. Spletne storitve

    Zmagovalec:
    Mimovrste
    Finalisti:
    E-računi
    Merjenje Oglaševalskega prostora
    Žirija:
    Andraž Tori
    Jaka Lindič
    Tadej Maligoj
  5. Produkti in blagovne znamke

    Zmagovalec:
    Desetka
    Finalisti:
    Luna sveti
    Vertigo bird
    Cockta
    Žirija:
    Vito Verlič
    Andrej Drapal
    Tadej Zajšek
  6. Celovit spletni nastop organizacije

    Zmagovalec:
    Mercator
    Finalisti:
    Simobil
    Doba
    Domenca
    Žirija:
    Violeta Bulc
    Vesna Žabkar
    Duška Mervar
  7. Inovativno komuniciranje in poslovanje s ciljnimi publikami

    Zmagovalec:
    Cockta
    Finalisti:
    Tisi SiOL
    Luna sveti
    Žirija:
    Primož Pusar
    Gregor Fras
    Aleš Gabrovec
Agencija leta:
Innovatif

2007

  1. Kategorija Predstavitve podjetij s področij industrije, storitev, trgovine in financ

    Velika nagrada:
    Visoka poslovna šola Doba Maribor
    Zlato priznanje:
    Ljubljanske mlekarne
    Petrol Energetika
    Srebrno priznanje:
    Ilirika
    Inštitut za računovodstvo
    Poslovni sistem Mercator
    Si.mobil
    Termoelektrarna toplarna Ljubljana
    Bronasto priznanje:
    Abanka Vipa
    Iskratel
    Kapitalska družba
    Kema Puconci
    Žirija:
    Primož Pusar
    Peter Zmagaj
    Barbara Franko
  2. Predstavitve institucij s področij državne in javne uprave

    Velika nagrada:
    Tosemjaz
    Zlato priznanje:
    Genspot
    Urad za intelektualno lastnino
    Srebrno priznanje:
    Informacijski pooblaščenec
    Ustanova za pediatrično kliniko v Ljubljani
    Bronasto priznanje:
    Obrtna zbornica Slovenije
    Žirija:
    Špela Kučan
    Jaro Berce
    Jugoslav Petkovič
  3. Mediji in informativni portali

    Velika nagrada:
    Dnevnik
    Zlato priznanje:
    Blogorola
    Nepremičnine Si21
    Srebrno priznanje:
    MMC RTV Slovenija
    Žurnal24
    Bronasto priznanje:
    Ne-odvisen
    Digitalna knjižnica Slovenije
    Tosemjaz
    Žirija:
    Marko Milosavljevič
    Zenel Batagelj
    Dejan Šuc
  4. E-trgovine in druge e-storitve

    Velika nagrada:
    Mimovrste
    Zlato priznanje:
    Mercator
    Študentski servis
    Srebrno priznanje:
    E-računi
    Bronasto priznanje:
    Hobiles
    Lecka
    Založba Didakta
    Žirija:
    Violeta Bulc
    Vesna Žabkar
    Tadej Maligoj
  5. Produkti in blagovne znamke

    Velika nagrada:
    Go!Design
    Zlato priznanje:
    Cockta
    Štirje bajsi
    Srebrno priznanje:
    Bio Si
    Nice Label
    Windows vista
    Bronasto priznanje:
    Druga pisarna
    Trade Port
    My party fusion
    Žirija:
    Vito Verlič
    Gregor Fras
    Aleš Gabrovec

2006

  1. Finance

    Zmagovalec:
    Publikum Holding
    Finalisti:
    Banka Slovenije
    Prva pokojninska družba
    Žirija:
    Miha Jenko
    Andrej Šircelj
    Matjaž Valentar
  2. Javna uprava

    Zmagovalec:
    Obrtna zbornica Slovenije
    Finalisti:
    Informacijski pooblaščenec
    Statistični urad RS
    Žirija:
    Dušan Kričej
    Marjan Turk
    Boris Kragelj
  3. Mediji in informativni portali

    Zmagovalec:
    Zemljevid Najdi.si
    Finalisti:
    24ur
    Sobota Info
    Žirija:
    Alja Brglez
    Tanja Oblak
    Andrej Remškar
  4. Turizem, prosti čas, zabava in šport

    Zmagovalec:
    STA Ljubljana
    Finalisti:
    Elan Snowboards
    Globtour
    Žirija:
    Boštjan Cokan
    Esad Babačič
    Aleš Gabrovec
  5. Izobraževanje in znanost

    Zmagovalec:
    Center RS za poklicno izobraževanje
    Finalisti:
    Fakulteta za računalništvo in informatiko
    Narodna galerija
    Žirija:
    Rok Kokalj
    Matej Gašperič
  6. Zdravje

    Zmagovalec:
    Društvo onkoloških bolnikov Slovenije
    Finalisti:
    Lecka
    Viva
    Žirija:
    Tanja Mate
    Bojana Leskovar
    Joh Dokler
  7. Avtomobilizem

    Zmagovalec:
    Petrol
    Finalisti:
    Avto.net
    Citröen
    Žirija:
    Benka Pulko
    Miran Ališič
    Katja Vukčevič
  8. Trgovina

    Zmagovalec:
    Decor Art
    Finalisti:
    Aperio
    Merkur
    Žirija:
    Jaka Lindič
    Tadej Maligoj
  9. Podjetniške predstavitve (mala in srednja podjetja)

    Zmagovalec:
    Kliping
    Finalisti:
    Datalab
    Pipistrel
    Žirija:
    Simona Muc
    Rudi Bric
    Luka Frelih
  10. Podjetniške predstavitve (velika podjetja)

    Zmagovalec:
    Citröen
    Finalisti:
    Droga Kolinska
    Elanskis
    Žirija:
  11. Blagovne znamke

    Zmagovalec:
    Dana
    Finalisti:
    Gorenje design
    Lisca
    Žirija:
    Janez Smerdelj
    Andrej Drapal
    Jan Rapoša
  12. Osebne strani & strani skupnosti

    Zmagovalec:
    Društvo onkoloških bolnikov Slovenije
    Finalisti:
    Benka Pulko
    ČZP Večer Blog
    Žirija:
    Miha Mazzini
    Špela Kučan
    Jože Šulman
  13. 13. Spletne strani za potrošnike

    Zmagovalec:
    Elan Ski Selektor
    Finalisti:
    Avto.net
    Belmojster
    Žirija:
    Breda Kutin
    Samo Zorc
    Duška Mervar

2005

  1. Spletna prodaja

    Zlati Netko:
    Igabiba
    Srebrni Netko:
    Mimovrste
    Finalisti:
    Žirija:
  2. Blagovne znamke

    Zlati Netko:
    Citröen C1
    Finalisti:
    Žirija:
  3. Korporativne predstavitve

    Posebna nagrada:
    Aerodrom Ljubljana
    Finalisti:
    Žirija:
  4. Izobraževanje, znanost

    Srebrni Netko:
    Agencija Poti
    Finalisti:
    Žirija:
  5. Prosti čas, zabava, šport

    Srebrni Netko:
    Vodno mesto Atlantis
    Finalisti:
    Žirija:
  6. Javna uprava

    Srebrni Netko:
    Mestna občina Ljubljana
    Finalisti:
    Žirija:
  7. Ostalo

    Srebrni Netko:
    Tomaž Humar
    Finalisti:
    Žirija:
  8. Podjetniške predstavitve

    Srebrni Netko:
    Kopa
    Finalisti:
    Žirija:
  9. Prosti čas, zabava šport

    Srebrni Netko:
    Korenof Lujzek
    Finalisti:
    Žirija:
  10. 10. Turizem

    Srebrni Netko:
    Sta Ljubljana
    Finalisti:
    Žirija:
  11. 11. Zdravje

    Srebrni Netko:
    Med.Over.Net
    Finalisti:
    Žirija:
  12. 12. Korporativne predstavitve

    Srebrni Netko:
    Interblock
    Finalisti:
    Žirija:

2004

  1. Spletna predstavitev blagovne znamke

    Zlato priznanje:
    Citröen
    Finalisti:
    Žirija:
  2. Spletna trgovina

    Zlato priznanje:
    Status
    Finalisti:
    Žirija:
  3. Spletni portali za velika podjetja in ustanove

    Zlato priznanje:
    Aerodrom Ljubljana
    Finalisti:
    Žirija:
  4. Spletni portali za mala in srednja podjetja in ustanove

    Zlato priznanje:
    Urad vlade za informiranje
    Finalisti:
    Žirija:
  5. Spletni portali

    Posebno priznanje:
    Noviforum
    Finalisti:
    Žirija:
  6. Celostna predstavitev podjetij in drugih ustanov

    Zlato priznanje:
    Adriatic
    Finalisti:
    Žirija:
  7. Srebrna priznanja:

    • Abanka
    • ČZP Večer
    • Delo
    • Kolosej
    • Merkur
    • Oktober
    • PDU
    • Perutnina Ptuj
    • Slovenska knjiga
    • Študentski servis
    • Telekom

2003

Zmagovalec:
NLB
Finalisti:
Dnevnik
Luna
Merkur
Mobitel
NLB,
Žirija:
Zoran Banovič
Simon Cetin
Igor Drakulič
Robert Tkalec
Dare Troha

2000

Zmagovalec:
Mobitel in Telekom
Finalisti:
Žirija:
Zoran Banovič
Dare Troha

1999

Zmagovalec:
Mobitel
Finalisti:
Žirija:
Zoran Banovič
Dare Troha